search5, search, magnifier, lookup, find
facebook4, facebook, social
mail4, mail, contact, support, newsletter, letter, email, envelop, social
basket, basket, cart, ecommerce, shopping, products, purchase, buy, store

054-7277231

קניון הירוקה

דף הבית >> תקנון


כללי
כל תנאי השימוש באתר למסחר בפרחים באינטרנט מטעם פרחי סול מנוסחים בלשון זכר רק מטעמי נוחות והם כמובן מתייחסים לגברים ונשים כאחד.
חזקה על כל אדם המשתמש בשירותי האתר באם דרך טלפון עם נציג השירות של החנות ובאם בהזמנה ממוחשבת ובסליקת כרטיס אשראי אלקטרוני מצהיר למעשה ומתחייב כי הוא מסכים לכל הוראותיו של תקנון משפטי זה.
שעות פעילות וזמני משלוחי הפרחים
שעות פעילות מרכז ההזמנות ומשלוחי הפרחים הינם:
בימים א-ה: בין השעות 10 ועד 19:00
בימי ו` וערבי חג: בין השעות 8:00 ועד 15:00.
הזמנות המבוצעות מאתר האינטרנט יסופקו עד 3 שעות מרגע אישור ההזמנה אלא אם הלקוח מבקש אחרת.
אין לפרחי סול יכולת להתחייב על שעות משלוחי הפרחים בימי שישי וערבי חג ולכן יסופק המשלוח עד שעה לכניסת השבת.
כל הזמנה ו/או הודעה שתתקבל עד השעה 18:00תיטופל באותו היום. במידה ולא נוכל לטפל בהזמנה נודיע טלפונית למזמין משלוח הפרחים.
כל הזמנה ו/או הודעה שתתקבל לאחר השעה 18:00 תטופל ביום העסקים הבא.
מדיניות שירותים ומחירים בנוגע לביצוע משלוח פרחים
מינימום הזמנה באתר מותנה בסך של100 שח בלבד לא כולל עלות משלוח.
התמונות באתר האינטרנט ובקטלוג החברה הינן להמחשה בלבד. תמונות זרי הפרחים וסידורי הפרחים באתר מייצגות את הגודל הבינוני.
במידה והוזמן דרך אתר האינטרנט של פרחי סול מוצר כלשהו שאזל מן במלאי, אנו נודיע טלפונית למזמין ונבקש את אישור הלקוח להחלפת המוצר, במידה והשינוי נובע בשל פרח שחסר בזר אך ניתן להחליפו בפרח דומה בצבעים דומים ובמחיר דומה לא נעדכן את המזמין.
ביטול הזמנה
לקוח שהזמין דרך אתר האינטרנט של פרחי חן ומבקש לבטל את רכישתו יודיע על כך טלפונית
במידה והתקבלה הודעת הביטול לפני שנשלחו המוצרים על ידי חברת פרחי סול תבוטל ההזמנה וכן כרטיס אשראי של הרוכש יזוכה לחלוטין.
במידה והתקבלה הודעת הביטול לאחר שבוצע משלוח הפרחים וכאמור המוצרים נשלחו על ידי החברה ו/או מי מטעמה, לא ניתן יהיה לבטל את הרכישה והרוכש יחויב במלוא מחיר הרכישה.
אם וכאשר יוחלט לבטל הזמנה,יחולו על הרוכש דמי ביטול בסך עלות המשלוח בלבד במידה ובוצע.
הגבלת אחריות של רשת פרחי סול
פרחי סול שואפת ומתחייבת כי כל המוצרים המוצעים באתר האינטרנט הנ"ל יהיו באיכות גבוהה. תוך שמירה על אמנת השירות שלנו ואמון המזמינים נדגיש כי אנו מקפידים מאוד על איכותם הגבוהה של פרחים, עציצים, צמחי נוי, שוקולד, יינות ועוד.
כל האחריות של המוצרים שאינם זרי פרחים, סידורי פרחים, עציצים וצמחי נוי ולגבי כל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים, על-פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן הקבועים בחוק ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר, באם צורפו.
כל התמונות באתר פרחי סול מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי לאור העובדה כי התמונות מוצגות על גבי צג המחשב ו/או מודפסות על ידי המחשב, ייתכנו הבדלים ושינויים בין מראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות, אך אנו נשתדל כי זרי הפרחים יהיו מרשימים ודומים ככל האפשר לתמונות המוצגות באתר.
בכל מקרה חבות החברה, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע"י הרוכש.
קניין רוחני
כל שימוש באתר יהיה למטרות אישיות בלבד וכן לכל מטרה שמפורטת בתקנון זה.
האתר פרחי סול מכיל מידע אשר חלקו מוגן ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, וזכויות קניין אחרות. האמור חל הן על החלק הכתוב וכן על התמונות והגרפיקה המופיעה באתר האינטרנט פרחי סול. לחברה ו/או למפעילי האתר פרחי סול הזכות הייחודית והבלעדית לעשות שימוש במידע המופיע באתר ו/או באיזה חלק ממנו. משתמש ו/או רוכש ו/או צד ג` כל שהוא לא יהיה רשאי לעשות שימוש, באיזה אופן שהוא, אלא למטרות המצוינות בתקנון זה, במידע ו/או באיזה חלק ממנו, המופיע באתר. השימוש באתר פרחי סול לא יהא בו כדי להקנות למשתמש ו/או לרוכש ו/או לצד ג` כל שהוא זכויות קנייניות במידע המצוי באתר.
משתמש ו/או רוכש ו/או כל צד ג` כל שהוא לא יהיה רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר פרחי סול, במידע שבאתר, ו/או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו, למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר ולמעט המטרה שלשמה מותר השימוש באתר.
האתר פרחי סול מכיל קישורים לאתרים קרובים ו/או קשורים ברשת האינטרנט וזאת לנוחות המשתמשים בלבד. החברה ו/או מפעילי האתר אינם אחראים לתוכני האתרים האחרים ו/או למידע המופיע בהם בכל אופן שהוא. כל כניסה ו/או שימוש באתרים המקושרים לאתר נעשים באחריות המשתמש בלבד.
מקום השיפוט
כל מחלוקת שהיא בין רוכש ו/או גולש באתר לבין החברה בשל פעילות אשר בוצעה באתר ו/או מידע המופיע באתר, תתברר על פי הדין הישראלי וניתנת בזאת סמכות דיון מקומית ייחודית ובלעדית לבתי המשפט בתל-אביב - יפו ולהם בלבד.
פרחי סול שומרת לעצמה את הזכות לשנות מפעם לפעם את תנאי התקנון, וכן לשנות את מגוון השירותים והמחירים המוצעים וכן כל פרט אחר המופיע באתר, לרבות סגירתו ו/או ביטול ו/או צמצום ו/או הרחבת השירותים הניתנים בו, והכול על פי שקול הדעת הבלעדי של החברה ו/או של מפעילי האתר.
 
 
 

טיפול נכון בצמחים

0547277231

טיפול בעציצים

מספר גדל והולך של בתי אב בישראל רוכש צמחים צמחים בעציצים בדרך כלל משמשים כדקורציה, זאת בשל היופי והעיצוב הטבעי שהם מוסיפים לבית. על מנת לשמר אותם שיהיו כך לאורך זמן צריך להשקיע בטיפול בעציצים ובצמחים שבהם.
על מנת שהצמח בעציץ יגדל הוא זקוק לאור. צמחים שמוצבים בגינה או מחוץ לבית בדרך כלל יקבלו מספיק אור שמש מעצם היותם בחוץ, צמחים המוצבים בבית צריכים לקבל אור מחלון או באמצעות מנורת צמחיה מיוחדת. מכוון שמנורות מיוחדות אלו בדרך כלל אינן זמינות בבתים ויכולים לפגום בעיצוב הבית, אתם צריכים לדאוג להציב את העציצים במקום קרוב למקור אור (חלון).

עציצים משמשים בעיקר לדקורצית פנים הבית ולכן המיקום שלהם לא בהכרח יהיה על יד חלון בבית. במקרה כזה מומלץ להזיז את העציץ משך מספר שעות לפחות פעם בשבוע. פעולה זו תספק מספיק אור עבור הצמח שבעציץ על מנת להתפתח, כמובן שככל שתרבו בחשיפת העציץ לאור כך יותר טוב.

החלק החשוב ביותר בטיפול בצמחים הינו לוודא כי הצמח בעציץ מקבל מספיק מים. מים עוזרים לצמח לגדול ולחיות. ללא מים הצמח בעציץ ינבול תוך מספר ימים או שבועות. ישנם מספר דרכים לוודא כי הצמח בעציץ שלכם מקבל מספיק מים.
בדרך כלל, רוב העציצים שיוצבו בגינה, יקבלו מספיק מים מגשם, למרות זאת חשוב כי תשקו את הצמחים באופן קבוע במידה ואין מערכת השקייה אוטומטית כגון ממטרות.הוראות טיפול בסחלב מסוג פלנופסיס 

מיקום: חדר מאור בבית, ליד חלון מזרחי או מערבי. יכול לקבל קרינת שמש ישירה בבוקר או בערב(לא בשעות הצהריים בקיץ).
פריחה: כשלושה חודשים. תלוי בגיל הצמח ובמספר ענפי הפריחה.
השקיה: כפעם בשבוע, אפשר מי ברז רגילים. להשקות 1-2 כוסות ולתת למים לזרום מתחתית העציץ. לא להשאיר מים בצלחת של העציץ!!! השקייה בכל עונות השנה רק כאשר המצע מתחיל להתייבש. ניתן לרסס במים מדי יום על העלים והמצע. יש להחליף את המצע כולו מדי שנה.
דישון: פעם בשבוע בדשן מעוזן, מדולל מאוד במים-רבע מהמינון המומלץ בתוית. בגמר הפריחה יש להמשיך לטפל בסחלב כרגיל.

טיפול בפרחים 

אוקיי, קיבלת את משלוח הפרחים שלנו, מה עכשיו?
ובכן, ישנם מספר דרכים אשר יעזרו לך להאריך את חיי הפרחים: שימו את זר הפרחים במים נקיים מיד עם קבלתם, מומלץ להחליף את המים באגרטל מדי יומיים עם חידוש חתך לגבעולי הפרחים.

  • יש לבצע חיתוך אלכסוני בגבעול הפרח ב-45 מעלות, בעזרת מזמרה או סכין חד, זאת על מנת להגדיל את שטח הפנים של גבעול הפרח הטבול במים , ולאפשר אספקת מים רבה יותר אל הפרח.
  • להארכת חיי הפרחים ולשמירה על עמידותם של הפרחים, אין להעמידם בשמש ישירה, כמו כן גם לא מול תנור או מזגן (קור/חום) או מקור רוח (דלת או חלון). רצוי להקפיד להניח את זר הפרחים במקום קריר.
  • ניתן להוסיף תוסף מיוחד למים המונע התפתחות בקטריות במים וריקבון בגבעולי הפרחים.
  • יש להסיר כל עטיפה העשויה למנוע אספקת מים סדירה לגבעולי הפרחים.
  • סידורי פרחים בספוג – יש להוסיף מים לספוג אחת ליומיים.
  •  

 
 
 

זרי פרחים
סידורי פרחים
זרים מתוקים
עציצים
סחלבים
זרי כלה
עיצוב אירועים

פרחי סול
נשמח לעמוד לרשותכם

נייד: 054-7277231 \ 0544464924
דוא"ל:www.solflowers67@gmail.com

פרחים בשרון
פרחים בכפר סבא
פרחים ברעננה
פרחים בהוד השרון
פרחים בהרצליה
פרחים בהרצליה פיתוח